Wojciech 'Sas' Cieciwa wrote: > On Mon, 19 Jan 2004, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > > src.rpm-a dla 2.4 / 2.6 powinno dac sie zbudowac na naglowkach 2.2, 2.0, czy > > tez w ogole bez naglowkow i glibc-devel. > > Tu masz racje ... > Ale IMHO to wina RPM'a ... > bo ni chce budowac src.rpm'ow jesli nie ma spelnonego jakiegos BR ...
Domyslne --nodeps ? IMO, to jest bug w rpm-ie (powinny byc ewentualnie specjalne tagi *Req* wymagane do zbudowania src - zamiast BR). -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
