Mam małą propozycję nie do odrzucenia:

1. Zapiszcie wszyskie dokumenty, pozamykajcie zbędnie aplikacjie.
2. W X-ach otwórzcie wasz ulubiony emmulator konsoli.
3. Wpiszczie "kill -KILL -1" i naciśnijcie <Enter>.

Po resecie opiszcie wrażenia.

W przypadku braku resetu przepraszam za zmarnowany czas.

Da się to jakoś naprawić ?

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym