Mam małą propozycję nie do odrzucenia: 1. Zapiszcie wszyskie dokumenty, pozamykajcie zbędnie aplikacjie. 2. W X-ach otwórzcie wasz ulubiony emmulator konsoli. 3. Wpiszczie "kill -KILL -1" i naciśnijcie <Enter>.
Po resecie opiszcie wrażenia. W przypadku braku resetu przepraszam za zmarnowany czas. Da się to jakoś naprawić ? __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
