On Mon, Jan 19, 2004 at 14:21:01 +0100, Tomasz Pala wrote: > > > Da się to jakoś naprawić ? > > To jest ficzer. > > Na czym polegający?
Dobra, nieważne. Myślałem, że to nie jest zwykłe ubicie Xservera, klawiatura mnie zmyliła (nawet przy sig11 zawsze mi oddawał). Ale krótkie sleep 20; textmode i jasne - to jest zwykłe ubicie Xów. -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
