On Mon, Jan 19, 2004 at 01:30:09PM +0100, Kosmo wrote:
> 2. W X-ach otwórzcie wasz ulubiony emmulator konsoli.
> 3. Wpiszczie "kill -KILL -1" i naciśnijcie <Enter>.
> Da się to jakoś naprawić ?
Wymienić użytkownika na takiego, który wie co robi.
wolf
--
Bartek . - Ile wynoszą opory? Opory to wy macie do rozwiązywania zadań.
Taudul :
.:....................................................................
w o l f @ p l d - l i n u x . o r g .:. http://chimera.one.pl/~wolf/
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles