On Tue, 20 Jan 2004, panta_rei wrote:
[...]
> Wczoraj na #PLDhelp padła bardzo rozsadna propozycja stworzenia
> odrębnego kernela z przeznaczeniem na server... bedzie to wzięte pod
> uwage/wdrożone(?)
A co w takim kernelu mialo by sie znajdowac ???
IMHO ta osoba ktora to poddla zupelnie sie nie orientuje w tym co jest w
kernelu ...
Sas.
--
{Wojciech 'Sas' Cieciwa} {Member of PLD Team }
{e-mail: [EMAIL PROTECTED], http://www2.zarz.agh.edu.pl/~cieciwa}
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles