* Wojciech 'Sas' Cieciwa <[EMAIL PROTECTED]> [2004-01-20 10:19:04 +0100]:
> On Tue, 20 Jan 2004, panta_rei wrote: > [...] > > Wczoraj na #PLDhelp padła bardzo rozsadna propozycja stworzenia Czemu ona jest rozsadna ? > A co w takim kernelu mialo by sie znajdowac ??? > IMHO ta osoba ktora to poddla zupelnie sie nie orientuje w tym co jest w > kernelu ... Dokladnie. Jezeli specyfikujesz kernel pod wlasne potrzeby to i tak wyrzucasz rzeczy niepotrzebne. Wiec nie ma znaczenia czy robisz to z serii serverwoej czy jakiejs innej. Nie ma sensu robic 2 tych samych rzeczy(kerneli). Przeciez ktos musialby sie tym zajac dbac o spojnosc itd. Lepiej jeden a dobry. m. -- ::-- N E U R O N O M Y --------------------------:: ::-- Marcin Wyszomierski - [EMAIL PROTECTED] ---:: ::-- tel. +48 601 387437 - http://neuronomy.pl --:: __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
