* Wojciech 'Sas' Cieciwa <[EMAIL PROTECTED]> [2004-01-20 10:19:04 +0100]:

> On Tue, 20 Jan 2004, panta_rei wrote:
> [...]
> > Wczoraj na #PLDhelp padła bardzo rozsadna propozycja stworzenia 

Czemu ona jest rozsadna ?

> A co w takim kernelu mialo by sie znajdowac ???
> IMHO ta osoba ktora to poddla zupelnie sie nie orientuje w tym co jest w 
> kernelu ...

Dokladnie. Jezeli specyfikujesz kernel pod wlasne potrzeby to i tak wyrzucasz rzeczy 
niepotrzebne. Wiec nie ma znaczenia czy robisz to z serii serverwoej czy jakiejs innej.
Nie ma sensu robic 2 tych samych rzeczy(kerneli). Przeciez ktos musialby sie tym zajac
dbac o spojnosc itd. Lepiej jeden a dobry.

m.

-- 
::-- N E U R O N O M Y --------------------------::
::-- Marcin Wyszomierski - [EMAIL PROTECTED] ---::
::-- tel. +48 601 387437 - http://neuronomy.pl --::

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym