W liście z wto, 20-01-2004, godz. 09:56, Marcin Wyszomierski pisze: > Dokladnie. Jezeli specyfikujesz kernel pod wlasne potrzeby to i tak wyrzucasz rzeczy > niepotrzebne. Wiec nie ma znaczenia czy robisz to z serii serverwoej czy jakiejs > innej. > Nie ma sensu robic 2 tych samych rzeczy(kerneli). Przeciez ktos musialby sie tym > zajac > dbac o spojnosc itd. Lepiej jeden a dobry. > Ale to i tak by nie miało sensu. Po to kernel jest modularny żeby nie było problemów. A grsec/selinux na workstacji nie zaszkodzi. To są tak szczątkowo użyte zasoby, że nie jesteś w stanie ich zauważyć.
> m. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
