W liście z wto, 20-01-2004, godz. 09:56, Marcin Wyszomierski pisze: 
> Dokladnie. Jezeli specyfikujesz kernel pod wlasne potrzeby to i tak wyrzucasz rzeczy 
> niepotrzebne. Wiec nie ma znaczenia czy robisz to z serii serverwoej czy jakiejs 
> innej.
> Nie ma sensu robic 2 tych samych rzeczy(kerneli). Przeciez ktos musialby sie tym 
> zajac
> dbac o spojnosc itd. Lepiej jeden a dobry.
> 
Ale to i tak by nie miało sensu. Po to kernel jest modularny żeby nie
było problemów. A grsec/selinux na workstacji nie zaszkodzi. To są tak
szczątkowo użyte zasoby, że nie jesteś w stanie ich zauważyć.

> m.


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym