W liście z czw, 22-01-2004, godz. 11:42, Tomasz Witek pisze: > tez wam temperatura się różni pomiędzy dockletem a tabliczką znamionową > ? > > http://www.tiwek.com/gnome-weather.png > > TiweK
tak, wydaje mi sie ze to wynik zaokrąglen i przeliczen z farenheitow na celcjusze, tak mi wychodzi, ale do kodu nie zgladalem jeszcze. -- [ HomePage http://krzak.linux.net.pl ] [ PLD http://www.pld-linux.org ] [ GNU Gadu http://www.gadu.gnu.pl ] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
