Użytkownik Tomasz Witek napisał:
tez wam temperatura się różni pomiędzy dockletem a tabliczką znamionową
?

http://www.tiwek.com/gnome-weather.png

TiweK


Tak :(


Artur

--
Well I've totally had enough of all your pretty, pretty speeches
Recieve your punishment expose your throats to my righteous
claws and let the blood flow...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym