Cezar Cichocki wrote:
Dziwne, bo dla 2.6.0-test* nie musiałem nic z tym związanego zmieniać
w stosunku do wersji z 2.4.
 Ja musiałem zrobić mkswap żeby była wersja 2, bo z wersją 1 wywalał
 taki błąd.
Tez wykonalem mkswap i przeszlo, tylko ze z komunikatow mkswapa wynika, ze zrobil on swapa w wersji 1.


Pozdrawiam Beorn

--
----------------------------------------------------------------------
Daniel `Beorn' Mróz      <[EMAIL PROTECTED]>       http://127.0.0.1/beorn
GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w---
O  M-  V-  PS  PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e  h!  r--  y+
----------------------------------------------------------------------


__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym