On Thu, Jan 22, 2004 at 12:55:38PM +0100, Daniel Mróz wrote: > Cezar Cichocki wrote: > >>Dziwne, bo dla 2.6.0-test* nie musiałem nic z tym związanego zmieniać > >>w stosunku do wersji z 2.4. > > Ja musiałem zrobić mkswap żeby była wersja 2, bo z wersją 1 wywalał > > taki błąd. > Tez wykonalem mkswap i przeszlo, tylko ze z komunikatow mkswapa wynika, > ze zrobil on swapa w wersji 1.
Wg manuala do mkswap "stary swap" to v0, a nowy (obsługiwany przez Linuksa >= 2.1.ileś) to v1. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
