Jakub Bogusz wrote:
Dziwne, bo dla 2.6.0-test* nie musiałem nic z tym związanego zmieniać
w stosunku do wersji z 2.4.
Ja musiałem zrobić mkswap żeby była wersja 2, bo z wersją 1 wywalał
taki błąd.
Tez wykonalem mkswap i przeszlo, tylko ze z komunikatow mkswapa wynika,
ze zrobil on swapa w wersji 1.
Wg manuala do mkswap "stary swap" to v0, a nowy (obsługiwany przez
Linuksa >= 2.1.ileś) to v1.
Aha, a to w takim razie przepraszam :)
Pozdrawiam
Beorn
--
----------------------------------------------------------------------
Daniel `Beorn' Mróz <[EMAIL PROTECTED]> http://127.0.0.1/beorn
GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w---
O M- V- PS PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e h! r-- y+
----------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles