[23 styczeń, 2004] Jacek Konieczny napisał:

>On Fri, Jan 23, 2004 at 11:40:21AM +0100, orzech wrote:
>> Module name: SPECS   (BRANCH: DEVEL)
>> Changes by:  orzech  04/01/23 11:40:18
>> 
>> Modified files:
>>      postfix.spec
>> 
>> Log message:
>> - let's check what is new ipv6 patch
>>   ( http://www.ipnet6.org/postfix/ ) worth...
>
>I znowu na AMD64 będzie się postfix wypieprzał (z powodu marnej jakości
>patcha)? Czy już jest to poprawione? Poprzedniego patcha musiałem sam
>poprawiać - główne błędy to było używanie funkcji bez prototypu (bez
>odpowiedniego #include wcześniej).

Jak się okaże, że ten patch jest lepszy (funkcjonalnie) od naszego
obecnego, to będziemy się martwić.

Na razie prośba o testowanie, szczególnie osoby, które miały problemy z
IPv6 w Postfiksie, np. z RBL.

-- 
  _  _._. _  .|_
 (_)|  /_(/.(.| )
Tomek  Orzechowski
                                       Solitude, mon Dieu, solitude...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym