On Fri, Jan 23, 2004 at 12:35:44PM +0100, Tomek Orzechowski wrote:
> Na razie prośba o testowanie, szczególnie osoby, które miały problemy z
> IPv6 w Postfiksie, np. z RBL.

JA miałem problemy z RBL ale już nie pamiętam jakie (jakoś sobie
poradziłem).

Pozdrowienia,
        Jacek

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym