On Fri, Jan 23, 2004 at 12:35:44PM +0100, Tomek Orzechowski wrote: > Na razie prośba o testowanie, szczególnie osoby, które miały problemy z > IPv6 w Postfiksie, np. z RBL.
JA miałem problemy z RBL ale już nie pamiętam jakie (jakoś sobie
poradziłem).
Pozdrowienia,
Jacek
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
