On Fri, Jan 23, 2004 at 12:35:44PM +0100, Tomek Orzechowski wrote: > [23 styczeń, 2004] Jacek Konieczny napisał: > > > >I znowu na AMD64 będzie się postfix wypieprzał (z powodu marnej jakości > >patcha)? Czy już jest to poprawione? Poprzedniego patcha musiałem sam > >poprawiać - główne błędy to było używanie funkcji bez prototypu (bez > >odpowiedniego #include wcześniej). > > Jak się okaże, że ten patch jest lepszy (funkcjonalnie) od naszego > obecnego, to będziemy się martwić. > > Na razie prośba o testowanie, szczególnie osoby, które miały problemy z > IPv6 w Postfiksie, np. z RBL. Na razie ładnie - nie pyta RBL-i o ::ffff:IPv4 tylko o samo IP :-)
-- ja __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
