On Fri, Jan 23, 2004 at 12:35:44PM +0100, Tomek Orzechowski wrote:
> [23 styczeń, 2004] Jacek Konieczny napisał:
> >
> >I znowu na AMD64 będzie się postfix wypieprzał (z powodu marnej jakości
> >patcha)? Czy już jest to poprawione? Poprzedniego patcha musiałem sam
> >poprawiać - główne błędy to było używanie funkcji bez prototypu (bez
> >odpowiedniego #include wcześniej).
> 
> Jak się okaże, że ten patch jest lepszy (funkcjonalnie) od naszego
> obecnego, to będziemy się martwić.
> 
> Na razie prośba o testowanie, szczególnie osoby, które miały problemy z
> IPv6 w Postfiksie, np. z RBL.
Na razie ładnie - nie pyta RBL-i o ::ffff:IPv4 tylko o samo IP :-)

-- 
ja

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym