1. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce aby zgłaszać ? 2. Podczas instalacji wykłada się instalacja pakietów (bodajrze ksh , bash i kilka innych z komentarzem z opisem hgw why ;)
3. Nie tworzy się wogóle plik /etc/shells 4. Mimo znalezienia poprawnie karty sieciowej (gt3) nie zostaje ona dodana do /etc/modprobe.conf. 5. Chyba w miniiso brakuje jakiegoś miniedytora (sed pomijam) pico to tylko 100 kB, żeby szybko zmienić i386 w /etc/poldek.conf 6. /etc/resolv.conf tworzy się puste - chyba warto aby były tam np domyślne wpisy DNS z PLD ? (być może tylko mi sie wydaje że jest puste - bo ustawiłem DHCPD a z braku modułu nic nie ustalił ...) -- Mateusz Korniak "Black holes are where God divided by zero." - Steven Wright __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
