No właśnie - chciałem zbudować Xbae, Xlt, XmHTML, grace - a tu pudło, na builderach jest openmotif-devel, a spece chcą lesstifa.
W Ac standardem ma być openmotif (z libXm.so.3) czy lesstif? Jeśli lesstif, to z którą wersją Motifa? Można wybrać 1.0, 2.0, 2.1 (czyli libXm.so.1 albo chyba libXm.so.2). Jeśli openmotif, to trzeba poprzerabiać spece. Ale nie wiem, czy Xlt się zbuduje, bo to "lesstif extensions"... -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
