znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie testowalem ;) objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa. pomaga usuniecie tego pliku. Jako workaround dodalem exit przed timezone by sie plik nie generowal. Natknelo sie na to juz kilka osob w AC - zawsze / byl na xfsie i ktores jajko 2.4 Ktos ma jakies sugestie co moze byc przyczyna?
-- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
