znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze
problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie
testowalem ;)
objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie
uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w
srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa.
pomaga usuniecie tego pliku. Jako workaround dodalem exit przed timezone
by sie plik nie generowal.
Natknelo sie na to juz kilka osob w AC - zawsze / byl na xfsie i ktores
jajko 2.4
Ktos ma jakies sugestie co moze byc przyczyna?

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym