On Fri, Jan 30, 2004 at 09:34:15PM +0100, Jakub Bogusz wrote: > On Fri, Jan 30, 2004 at 09:44:45PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote: > > On Fri, Jan 30, 2004 at 07:59:52PM +0100, Jakub Bogusz wrote: [...] > > > A propos psucia, to komu coś zrobić w związku z używaniem "kill -9 -1" > > > na koncie builder? > > > Nawet nie dotarł log z przerwanego budowania glibca (w zaawansowanym > > > stadium zresztą). > > ukhm? > > /me się raz przyznaje że omyłkowo ubił jakies budowanie na sparcu - > > chyba glibca właśnie. Potem puściłem jezcze raz. Ale to było dawno > > temu... Nie widzę już togo w queue.html. > > Nie, kto inny, dzisiaj na alphie. > > > PS. jak już musicie ubijać, to kill przyjmuje także inne parametry. > W szczególności po coś jest (domyślny) SIGTERM, a także możliwość podania > PID-a. > I myślę, że niektórzy byliby zainteresowani faktem i przyczyną ubicia, > co najmniej puszczający zlecenie.
To się robi upierdliwe. Na wszelki wypadek: do wylogowywania się z konta builder *NIE* służy polecenie "kill -9 -1"! -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
