On Fri, Jan 30, 2004 at 09:34:15PM +0100, Jakub Bogusz wrote:
> On Fri, Jan 30, 2004 at 09:44:45PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> > On Fri, Jan 30, 2004 at 07:59:52PM +0100, Jakub Bogusz wrote:
[...]
> > > A propos psucia, to komu coś zrobić w związku z używaniem "kill -9 -1"
> > > na koncie builder?
> > > Nawet nie dotarł log z przerwanego budowania glibca (w zaawansowanym
> > > stadium zresztą).
> > ukhm?
> > /me się raz przyznaje że omyłkowo ubił jakies budowanie na sparcu -
> > chyba glibca właśnie. Potem puściłem jezcze raz. Ale to było dawno
> > temu... Nie widzę już togo w queue.html.
> 
> Nie, kto inny, dzisiaj na alphie.
> 
> 
> PS. jak już musicie ubijać, to kill przyjmuje także inne parametry.
> W szczególności po coś jest (domyślny) SIGTERM, a także możliwość podania
> PID-a.
> I myślę, że niektórzy byliby zainteresowani faktem i przyczyną ubicia,
> co najmniej puszczający zlecenie.

To się robi upierdliwe.
Na wszelki wypadek: do wylogowywania się z konta builder *NIE* służy
polecenie "kill -9 -1"!


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym