W liście z sob, 31-01-2004, godz. 10:54, Marcin Doliński pisze: > > /me się raz przyznaje że omyłkowo ubił jakies budowanie na sparcu - > > chyba glibca właśnie. Potem puściłem jezcze raz. Ale to było dawno > > temu... Nie widzę już togo w queue.html. > Ja się przyznaję. Następnym razem 3 razy dokładnie sprawdzę przed ubiciem czegokolwiek. Przepraszam za utrudnienie pracy.
Pozdrawiam. -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
