W liście z sob, 31-01-2004, godz. 10:54, Marcin Doliński pisze: 
> > /me się raz przyznaje że omyłkowo ubił jakies budowanie na sparcu -
> > chyba glibca właśnie. Potem puściłem jezcze raz. Ale to było dawno
> > temu... Nie widzę już togo w queue.html.
> Ja się przyznaję.
Następnym razem 3 razy dokładnie sprawdzę przed ubiciem czegokolwiek.
Przepraszam za utrudnienie pracy.

Pozdrawiam.
-- 
Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym