teW liście z pią, 30-01-2004, godz. 21:44, [EMAIL PROTECTED] pisze: > > A propos psucia, to komu coś zrobić w związku z używaniem "kill -9 -1" > > na koncie builder? > > Nawet nie dotarł log z przerwanego budowania glibca (w zaawansowanym > > stadium zresztą). > ukhm? > /me się raz przyznaje że omyłkowo ubił jakies budowanie na sparcu - > chyba glibca właśnie. Potem puściłem jezcze raz. Ale to było dawno > temu... Nie widzę już togo w queue.html. Ja się przyznaję.
> > > Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
