teW liście z pią, 30-01-2004, godz. 21:44, [EMAIL PROTECTED] pisze: 
> > A propos psucia, to komu coś zrobić w związku z używaniem "kill -9 -1"
> > na koncie builder?
> > Nawet nie dotarł log z przerwanego budowania glibca (w zaawansowanym
> > stadium zresztą).
> ukhm?
> /me się raz przyznaje że omyłkowo ubił jakies budowanie na sparcu -
> chyba glibca właśnie. Potem puściłem jezcze raz. Ale to było dawno
> temu... Nie widzę już togo w queue.html.
Ja się przyznaję.

> 
> > Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/
-- 
Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym