On Sat, Jan 31, 2004 at 02:24:50AM +0100, Piotr Czapski wrote: > gg2-jabber-2.0-0.pre6.3 Tak z ciekawości, czym to się różni od jabber-gg-transport-2.0.7-2? To mam zainstalowane i podobno nawet działa. -- --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- --= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =-- --==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==-- A chodzenie po górach SSIE!!!
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
