On Sat, Jan 31, 2004 at 02:24:50AM +0100, Piotr Czapski wrote:
> gg2-jabber-2.0-0.pre6.3
Tak z ciekawości, czym to się różni od jabber-gg-transport-2.0.7-2? To
mam zainstalowane i podobno nawet działa.
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym