On Sat, Jan 31, 2004 at 08:56:40AM +0100, Michal Kochanowicz wrote: > On Sat, Jan 31, 2004 at 02:24:50AM +0100, Piotr Czapski wrote: > > gg2-jabber-2.0-0.pre6.3 wtyczka do obsługi jabbera dla gg2
> Tak z ciekawości, czym to się różni od jabber-gg-transport-2.0.7-2? To wtyczka do obsługi gg dla jabbera server side czyli to samo, tylko że odwrotnie. > --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
