W liście z sob, 31-01-2004, godz. 08:56, Michal Kochanowicz pisze: > On Sat, Jan 31, 2004 at 02:24:50AM +0100, Piotr Czapski wrote: > > gg2-jabber-2.0-0.pre6.3 > Tak z ciekawości, czym to się różni od jabber-gg-transport-2.0.7-2? To > mam zainstalowane i podobno nawet działa.
wszystkim. -- [ HomePage http://krzak.linux.net.pl ] [ PLD http://www.pld-linux.org ] [ GNU Gadu http://www.gadu.gnu.pl ] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
