Dnia Tuesday 03 of February 2004 20:21, Michal Kochanowicz napisał: > On Tue, Feb 03, 2004 at 08:09:38PM +0100, Piotr Szymanski wrote: > > > IMO należy zostawić /home/services i /mnt/cdrom. A wy co sądzicie?) > > > > Uwazam ze b. dobre i wygodne i nalezy je dodac jeszcze w 2.0. > > A ja mam wrażenie że minął już czas kiedy działania ludzi od FHS > napędzane były rzeczywistymi potrzebami, teraz już "jadą z rozpędu". Albo zaczynają widziwiać, co by o nich nikt nie zapomniał. Może lepiej poczekać, co wymyślą jeszcze ciekawego i czy zostanie to powszechnie zaakceptowane.
-- Tomasz Wittner __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
