On Sat, Mar 27, 2004 at 18:38:09 +0100, Bartosz Taudul wrote: > > Raz - nie od tego mam tab-completion, żeby pamiętać jakie podkatalogi > > mam w środku. > Jak nie pamiętasz nawet pierwszych literek to tab-completion nic ci > raczej nie pomoże..
Pomoże. Wystarczy mieć dobrze skonfigurowanego zsh. > > Dwa - w /media miałbym podkatalog disk o losowej > > zawartości - to by nie działało. > Ale nie masz, bo nie używasz. ...a nie używam, bo jest do dupy, co napisałem na początku. Mogli to nazwać removable, rmedia czy pewnie jeszcze na kilka innych sposobów, ale widać ustalają te standardy klikacze i ludzie, którzy nie umieją sobie dobrze shella skonfigurować. -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ _______________________________________________________ złota zasada - kto się nie zna, niech się nie wypowiada
