Hi,
Tomasz Wittner(Tuesday 03 February 2004 20:36):
> Albo zaczynają widziwiać, co by o nich nikt nie zapomniał. Może lepiej
> poczekać, co wymyślą jeszcze ciekawego i czy zostanie to powszechnie
> zaakceptowane.
Nie, mysle ze lepiej od razu wprowadzic. Oni nie wydziwniaja tylko uwygadniaja 
i to jest ok.
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym