On Tue, May 11, 2004 at 07:34:48PM +0200, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > Co zrobic, zeby automatyka wykonywala _upgrade_ a nie _instalacje_ > brakujacych pakietow? > > Opcje -u podalem (co zreszta widac na > http://ep09.pld-linux.org/~buildsrc/queue.html)
-u oznacza tylko próbę uaktualnienia na świeżo zbudowane pakiety. > PLD ac-i386 builder wrote: > > > > perl-Gnome2-Canvas.spec (HEAD): FAILED > > perl-Gnome2-VFS.spec (HEAD): SKIPED [perl-Gnome2-Canvas.spec failed] > > perl-Gnome2.spec (HEAD): SKIPED [perl-Gnome2-Canvas.spec failed] > [...] > > Processing dependencies... > > There are 2 packages to install: > > I perl-ExtUtils-Depends-0.202-1 > > I perl-ExtUtils-PkgConfig-1.03-1 > > Executing rpm --install -vh --root / --noorder --define _excludedocs 1... > ^^^^^^^^^ > !!!!!!!! ma byc upgrade !!!!!! Poprawić automatykę, żeby było poldek -U zamiast poldek -i... o ile ta zmiana jest pożądana, może taka była idea, żeby nie uaktualniać już zainstalowanych pakietów? Nie wiem. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ _______________________________________________________ złota zasada - kto się nie zna, niech się nie wypowiada
