On Mon, 2005-01-10 at 03:15 +0100, Tomasz Mateja wrote: > Samba z HEAD jest już budowalna - nawet działająca :) > tyle że to 3.0.11pre1 - jeśli ją chcesz przebudować to ok - jeśli nie to > zrobię brancha z samby z auto-ac-samba-3_0_10-1.
To jest w zasadzie pytanie do ciebie: czy jest uzasadnione pchanie tego pre do Ac. > Dla czego jest do przebudowy ?? Revision 1.257 2005/01/09 17:42:18 saq - missing pyreqeq -- Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> PLD Linux Distribution _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
