On Mon, 2005-01-10 at 03:15 +0100, Tomasz Mateja wrote:
> Samba z HEAD jest już budowalna - nawet działająca :)
> tyle że to 3.0.11pre1 - jeśli ją chcesz przebudować to ok - jeśli nie to 
> zrobię brancha z samby z auto-ac-samba-3_0_10-1.

To jest w zasadzie pytanie do ciebie: czy jest uzasadnione pchanie tego
pre do Ac.

> Dla czego jest do przebudowy ??

Revision 1.257  2005/01/09 17:42:18  saq
- missing pyreqeq

-- 
Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]>
PLD Linux Distribution


_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym