On Mon, 10 Jan 2005, havner wrote:
Czy czlowiek nie moze juz byc rozdrazniony? Robie co moge, zeby bylo
dobrze i naprawde mnie cholera bierze jak po raz nty ktos o to samo sie
czepia.
A nie można takich wiadomości wywieszać na WWW? "Pomiędzy 13.00 a 14.00
prosimy nie robić upgrejdów, bo python będzie rozgrzebany".
--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl