Dnia 10-01-2005, pon o godzinie 16:42 +0100, Michal Abramowicz napisał(a): > ps: trzeba by mi sie zapisać do timu który sprawdza pakiety > ale co gdzie jak to nie wiem.
pld-devel ;) taki fajny tim, pakiety sa sprawdzane na bierzaco i jesli nikt nic nie krzyczy, to znaczy, ze z paczka jest ok, a jak ktos opieprza RMa badz autora/ow ostatniego/ich komitu, to znaczy, ze paczka jeszcze sie nie nadaje ;) pozdrawiam -pawel ps. co z ta petycja o wydluzeniu doby do 0x20 godzin? fajnie by sie liczylo i bylby jeszcze czas na przyjemnosci... ;) -- Pawel Zurowski _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
