On Tue, Jan 11, 2005 at 01:05:12AM +0100, Paweł Żurowski wrote: > ps. co z ta petycja o wydluzeniu doby do 0x20 godzin? fajnie by sie > liczylo i bylby jeszcze czas na przyjemnosci... ;)
To może nie zmieniać długości, tylko "przewalutować"? Postuluję 0x24 godziny :) -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
