On Tue, Jan 11, 2005 at 01:05:12AM +0100, Paweł Żurowski wrote:
> ps. co z ta petycja o wydluzeniu doby do 0x20 godzin? fajnie by sie
> liczylo i bylby jeszcze czas na przyjemnosci... ;)

To może nie zmieniać długości, tylko "przewalutować"?
Postuluję 0x24 godziny :)


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym