Dnia 11-01-2005, wto o godzinie 20:00 +0100, Robert Kurowski napisał(a):

> Chodzi mi o mozliwosc pytania sie poldka o to czy usunac tez te i tylko
> te pakiety , ktore dany wlasnie odinstalowywany pakiet zainstalowal, o
> ile B i C nie sa uzywane przez inny program zainstalowany pozniej.

Takie coś musiało by być robione raczej na poziomie rpm'a, bo
jakiekolwiek ręczne dodanie, usunięcie pakietu samym rpm'em powodowało
by rozjechanie bazy zależności poldka.

Artur

-- 
Zawsze kiedy jest problem, jest jakieś rozwiązanie;
 zatem jeśli nie ma rozwiązania, nie ma problemu.


_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym