Dnia Tue, 11 Jan 2005 20:09:01 +0100 Artur Flinta <[EMAIL PROTECTED]>
pisze:

> Takie coś musiało by być robione raczej na poziomie rpm'a, bo
> jakiekolwiek ręczne dodanie, usunięcie pakietu samym rpm'em powodowało
> by rozjechanie bazy zależności poldka.

No wlasnie mowie, ze przydalaby sie taka funkcjonalnosc w poldku. Nie
wiem jak to dokladnie jest zrobione w Sorcerer ale tam cos takiego jest,
oidp.

-- 
Robert 'koorek' Kurowski                http://www.koorek.pl.eu.org
                                        JID: [EMAIL PROTECTED]
Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić :
"nie zawiedź mnie znowu" -- George W. Bush

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym