Dnia Tue, 11 Jan 2005 20:09:01 +0100 Artur Flinta <[EMAIL PROTECTED]> pisze:
> Takie coś musiało by być robione raczej na poziomie rpm'a, bo > jakiekolwiek ręczne dodanie, usunięcie pakietu samym rpm'em powodowało > by rozjechanie bazy zależności poldka. No wlasnie mowie, ze przydalaby sie taka funkcjonalnosc w poldku. Nie wiem jak to dokladnie jest zrobione w Sorcerer ale tam cos takiego jest, oidp. -- Robert 'koorek' Kurowski http://www.koorek.pl.eu.org JID: [EMAIL PROTECTED] Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić : "nie zawiedź mnie znowu" -- George W. Bush _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
