Dnia 11-01-2005, wto o godzinie 20:34 +0100, Jakub Bogusz napisał(a):

> Tak w ogóle to już są (na ftp.gnome.org) gtk2-engines 2.6.0, może komuś
> by się chciało speca uaktualnić (i przetestować).

Mi się chciało, poprawiłem też ximian-artwork i gnome-themes, mam
nadzieję, że bez większych buraków :)

Artur
-- 
Zawsze kiedy jest problem, jest jakieś rozwiązanie;
 zatem jeśli nie ma rozwiązania, nie ma problemu.


_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym