Dnia 11-01-2005, wto o godzinie 20:34 +0100, Jakub Bogusz napisał(a):
> Tak w ogóle to już są (na ftp.gnome.org) gtk2-engines 2.6.0, może komuś > by się chciało speca uaktualnić (i przetestować). Mi się chciało, poprawiłem też ximian-artwork i gnome-themes, mam nadzieję, że bez większych buraków :) Artur -- Zawsze kiedy jest problem, jest jakieś rozwiązanie; zatem jeśli nie ma rozwiązania, nie ma problemu. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
