Moi zloci,

Pamietacie jak chwalilem przejecie udzialow w LOT przez
Swissair? Otoz od 1 kwietnia slowo stalo sie cialem
i owa wspolpraca zaczela dzialac.

Tymczasowe efekty:

1. Masowa podwyzka taryf: dotychczas ZHR <-> WAW 460 CHF,
   teraz od 570 do 1170 (!) w zaleznosci kiedy zamowi sie
   bilet.
2. Balagan w rozkladzie lotow: wczoraj zlikwidowano na 1 dzien
   lot LO413 o 18:10 z WAW i zastapiono go lotem o 21:25 - mal,
   te lot co przybywal do ZRH o 23:20 byl do tego spozniony.
   Nadal samoloty LOT w ZRH nie dokuja, lecz parkuja u czorta
   na kuliczkach.
3. Przebakuje si o wprowadzeniu innych taryf dla obywateli
   polskich i innych (dla tych ostatnich oczywiscie drozej). Jak
   to prawnie bedzie wygladac z zapisami w roznych konwencjach o
   zakazie dyskryminacji ze wzgledu na przynaleznosc narodowa?

Ale na szczescie mozna latac po starych cenach (a nawet taniej!)
KLM przez Amsterdam, CSA przez Prage albo Flughana przez Monachium.
Tyle, ze podroz moze trwac i do 8 godzin.

Tyle na temat korzysci plynacych z fuzji i pozbawieniu sie konkurencji.
Trzeba bedzie zaczac bojkotowac LOT.

Jacek A.

Odpowiedź listem elektroniczym