On Fri, 14 Apr 2000, JA wrote:
> Pamietacie jak chwalilem przejecie udzialow w LOT przez
> Swissair? Otoz od 1 kwietnia slowo stalo sie cialem
> 1. Masowa podwyzka taryf: dotychczas ZHR <-> WAW 460 CHF,
Nowa sytuacja dotknela polaczen z Australia. - Po prostu, ich nie ma. LOT
wlasnie zlikwidowal linie do Bangkoku, ktora -jak sam od dawna pamietam-
zawsze byla wypelniona.
A w Europie? - Wiem tyle, ze zona, ktora wlasnie poleciala do Wroclawia
(Lufthansa via Frankfurt i Warszawe) musiala zaplacic USD 360 za dodatkowy
odcinek Warszawa-Wroclaw-Warszawa. Powatarzam: 360 dolarow amerykanskich,
czyli 600 dolarow autralijskich, podczas gdy ja tydzien temu zaplacilem
460 dolarow auatralijskich za trase Perth-Kanbera- Perth, po 5 godzin
odrzutowcem z dwoma posilkami i filmem w kazda strone.
Co za czasy! A mowia, ze Polska jeszcze nie jest w Europie :-)
Serdecznosci, jak zawsze-
Krzysztof Cena