Krzysiu z Kangurowa - witam starego druha przy okazji:
A w Europie? - Wiem tyle, ze zona, ktora wlasnie poleciala do Wroclawia
(Lufthansa via Frankfurt i Warszawe) musiala zaplacic USD 360 za dodatkowy
odcinek Warszawa-Wroclaw-Warszawa. Powatarzam: 360 dolarow amerykanskich,
czyli 600 dolarow autralijskich, podczas gdy ja tydzien temu zaplacilem
460 dolarow auatralijskich za trase Perth-Kanbera- Perth, po 5 godzin
odrzutowcem z dwoma posilkami i filmem w kazda strone.
Co za czasy! A mowia, ze Polska jeszcze nie jest w Europie :-)
- moj syn mieszkajacy w Vanocuver placi najmarniej $ 800
(kanadyjskich) za lot do domu nad Atlantyk, natomiast moj lot na
do Polski zeszlej jesieni kosztowal..740 (!!!) na trasie Fredericton-
Warszawa.
Samolotu czar..
Magda