On Mon, 2006-04-03 at 01:13 +0300, Nicolae Serban wrote:
> eu unu nu cred ca vei gasi o varianta pentru windows a acelui program ...
> pune cu wine ! :(

...Alternativ poate face lobby pentru folosirea vypress chat,care
desi in general e o porcarie (ca si borg rahat ala) cel putin are
client si de linux.



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui