On Mon, 2006-04-03 at 01:13 +0300, Nicolae Serban wrote: > eu unu nu cred ca vei gasi o varianta pentru windows a acelui program ... > pune cu wine ! :(
...Alternativ poate face lobby pentru folosirea vypress chat,care desi in general e o porcarie (ca si borg rahat ala) cel putin are client si de linux. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
