On Tue, 2006-04-25 at 16:07 +0300, sin wrote:

> romsys vinde.
> din ce am vazut, se fac ca ploua cand vine vorba de conturile de rhn
> sa-ti faci update la sisteme.
> 
> din ce am auzit, la ei suport inseamna sa vina sa-ti stearga masina de
> praf si sa plece (si bineinteles sa te factureze grupa mare).

Stai asa: ce treaba are vendoru' cu contu' de la RHN?!?!

Attachment: signature.asc
Description: This is a digitally signed message part

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui