On Tue, 2006-04-25 at 16:07 +0300, sin wrote: > romsys vinde. > din ce am vazut, se fac ca ploua cand vine vorba de conturile de rhn > sa-ti faci update la sisteme. > > din ce am auzit, la ei suport inseamna sa vina sa-ti stearga masina de > praf si sa plece (si bineinteles sa te factureze grupa mare).
Stai asa: ce treaba are vendoru' cu contu' de la RHN?!?!
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
