On 4/25/06, Andrei Pascal <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Dap, deci dupa cum spuneam, situatia suge - din pacate. > > Politichia la Red Hat - asupra careia noi, cei de p-aici, nu avem nici o > urma de control - este ca _EI_ si numai ei asigura suportul. Fie ca e > vorba de suport via telefon sau e-mail, totul ajunge in State. Am > investigat problema si nu se poate altfel - din pacate :(( > > Daca e vorba de suportul pentru o anumita platforma hardware, atunci o > varianta este cautarea la reprezentanta de aici a respectivului > producator, dar asta deja nu mai tine de noi. > > > Numa' bine, > > Ave >
Ok, atunci sa isi deschida un call-center in romania, ca ar fi ultimii care ar face asta :-). peace, _bogdan_ _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
