On 4/25/06, Andrei Pascal <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Dap, deci dupa cum spuneam, situatia suge - din pacate.
>
> Politichia la Red Hat - asupra careia noi, cei de p-aici, nu avem nici o
> urma de control - este ca _EI_ si numai ei asigura suportul. Fie ca e
> vorba de suport via telefon sau e-mail, totul ajunge in State. Am
> investigat problema si nu se poate altfel - din pacate :((
>
> Daca e vorba de suportul pentru o anumita platforma hardware, atunci o
> varianta este cautarea la reprezentanta de aici a respectivului
> producator, dar asta deja nu mai tine de noi.
>
>
> Numa' bine,
>
> Ave
>

Ok, atunci sa isi deschida un call-center in romania, ca ar fi ultimii
care ar face asta :-).

peace,
_bogdan_

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui