On Tue, 2006-04-25 at 12:19 +0300, Bogdan Botez wrote: > Sa inteleg ca momentan fiecare implementeaza suportul local > cum poate, nu s-a ajuns la nici o concluzie cu un anume provider > de suport tier 1 (eventual)?
AFAIK nu exista asa ceva - deocamdata. Dar o sa investighez in aceasta directie. Ave
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
