o s-o tineti asa pana va plictisiti. Silviu are o obsesie cu platitul pentru folosirea unei distributii de linux, platirea update-urilor cu un fee pe an (asta e culmea, nici macar ms nu te taxeaza pe update-uri).
Pai daca tot e sa dai banu', macar sa il dai la Oracle, ca vreo cativa centi tot o sa ajuna in leafa mea. E drept ca lui Ave o sa-i scada si lui cu vreo cativa centi, dar cred ca o sa supravietuiasca. Ender _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
