o s-o tineti asa pana va plictisiti. Silviu are o obsesie cu platitul
pentru folosirea unei distributii de linux, platirea update-urilor cu un
fee pe an (asta e culmea, nici macar ms nu te taxeaza pe update-uri).

Pai daca tot e sa dai banu', macar sa il dai la Oracle, ca vreo
cativa centi tot o sa ajuna in leafa mea. E drept ca lui Ave o sa-i
scada si lui cu vreo cativa centi, dar cred ca o sa supravietuiasca.

Ender

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui