Trecand peste toate detaliile care au fost expuse de colistasi...
AMICE, ESTI IDIOT.
Deci, de mult nu mi s-a mai dat un om cu o vedere atat de ingusta asupra
potentialului unui sistem de operare open-source, nu ca ai stii ce e
aia. Daca Windows-ul il intelegi, il consideri the god of all OS-es...
du-te naiba o data si foloseste-l. Nu vezi ca nu pricepi nici cel mai
elementar lucru despre orice calculator, nu ai idee cand esti luat la
misto, nu stii care sunt "preturile" Linux-ului, nu stii de unde sa
incepi si unde sa termini o implementare, nu stii sa pui intrebari, nu
iei in calcul cand iti explica lumea ceva... si vii intr-o lista de
LINUX, boule, si incepi prin a tranti acuzatii in speranta ca cineva o
sa te contrazica....
Te rog, fa-ne la toti un bine, da unsubscribe... si foloseste in
continuare Windows... este cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci
pentru noi.
Imi cer scuze fata de lista pentru aceasta iesire publica. Nu este modul
obisnuit in care rezolv o problema, dar tipul asta e exagerat de prost.
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug