Trecand peste toate detaliile care au fost expuse de colistasi...

AMICE, ESTI IDIOT.
Deci, de mult nu mi s-a mai dat un om cu o vedere atat de ingusta asupra potentialului unui sistem de operare open-source, nu ca ai stii ce e aia. Daca Windows-ul il intelegi, il consideri the god of all OS-es... du-te naiba o data si foloseste-l. Nu vezi ca nu pricepi nici cel mai elementar lucru despre orice calculator, nu ai idee cand esti luat la misto, nu stii care sunt "preturile" Linux-ului, nu stii de unde sa incepi si unde sa termini o implementare, nu stii sa pui intrebari, nu iei in calcul cand iti explica lumea ceva... si vii intr-o lista de LINUX, boule, si incepi prin a tranti acuzatii in speranta ca cineva o sa te contrazica.... Te rog, fa-ne la toti un bine, da unsubscribe... si foloseste in continuare Windows... este cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci pentru noi.

Imi cer scuze fata de lista pentru aceasta iesire publica. Nu este modul obisnuit in care rezolv o problema, dar tipul asta e exagerat de prost.


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui