Sebastian Antonescu wrote:
Eu zic sa le lasati pe NetBSD, din cate se poate observa, batranul pentium 2 la 350 Mhz isi face foarte bine treaba.Am precizat ca folosim Windows XP peste tot, iar daca aveti nevoie neaparat de aceasta informatie, nu avem sistem sub 1.5GHz
Pentru ce fel de task-uri sunt folosite aceste staĊ£ii de lucru? Dorin _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
