Sebastian Antonescu wrote:
Eu zic sa le lasati pe NetBSD, din cate se poate observa, batranul
pentium 2 la 350 Mhz isi face foarte bine treaba.

Am precizat ca folosim Windows XP peste tot, iar daca aveti nevoie
neaparat de aceasta informatie, nu avem sistem sub 1.5GHz

  Pentru ce fel de task-uri sunt folosite aceste staĊ£ii de lucru?
  Dorin


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui