Eu am testat si veverita si roundcube, si am dupa niste probleme cu managementul folderelor imap in veverita mi-am bagat piciorul in veverita si am pus roundcube, care merge de atunci fara probleme. Nu stiu insa cum e la capitolul performanta (asta e cu totul alta discutie). A trebuit insa sa maresc memoria phpului pentru roundcube.
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
