Eu am testat si veverita si roundcube, si am dupa niste probleme cu
managementul folderelor imap in veverita mi-am bagat piciorul in
veverita si am pus roundcube, care merge de atunci fara probleme.
Nu stiu insa cum e la capitolul performanta (asta e cu totul alta
discutie). A trebuit insa sa maresc memoria phpului pentru roundcube.



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui