> -----Original Message-----
> From: [email protected] [mailto:[email protected]] On
> Behalf Of Mihai
> Sent: Sunday, February 01, 2009 7:03 PM
> To: [email protected]
> Subject: [rlug] FC 10
> 
> Am instalat FC 10 si am avut citeva surprize. In prima faza nu ma puteam
> loga ca root in intrefata grafica.Primeam mesajul ca nu ma poate
> autentifica. Am rezolvat problema aceasta, dar acuma orice vreau sa fac
> si care necesita drepturi de root primesc mesajul ca nu am suficiente
> drepturi pentru a executa task-ul cu toate ca sunt logat ca root in
> interfata grafica. In consola totul este Ok. Stie cineva de unde vine
> problema si cum se rezolva?
> 
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

"id" ce spune? Ai incercat sa rulezi din linie de comanda sau din interfata
grafica. Da un "tail /var/log/messages" poate iti spune acolo ce are
impotriva.


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui