Nu ma pricep deloc, insa folosesc Wicd sub Ubuntu si n-am nici un fel de 
problema cu wireless-ul, merge out of the box.

Adrian

On Thursday 14 May 2009, newbielinux ion wrote:
> Buna Listashi,
>
> Pe un Fujitsu Siemens Amilo Pro 3515 nu reusesc de nici o culoare sa setez
> wireless-ul, sub FEDORA 8.
> Net-ul plinge rau de tot, pe tema asta, multi au problema asta, nu numai
> eu. Cu alte distributii, exemplu Mandriva-2009.1 am reusit bine merci sa
> configurez, sub FEDORA 8 nici pomeneala. In dmesg zice:
>
> ADDRCONF(NETDEV_UP): wlan0: link is not ready
>
> Ce sa insemne asta ???
>
> Pentru multe motive, sunt nevoit sa lucrez cu FEDORA 8, so, va rog un
> ajutor, aplicabil acestei distributii !!
> Stiti vreu tool altul decit cel din distributie care sa ma ajute ??
>
>
> Va multumesc.
>
> Mihai
>
>
>
>
>
>
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug


-- 
Adrian Dusa
Romanian Social Data Archive
1, Schitu Magureanu Bd.
050025 Bucharest sector 5
Romania
Tel.:+40 21 3126618 \
     +40 21 3120210 / int.101
Fax: +40 21 3158391


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui