Buna Listashi,
Pe un Fujitsu Siemens Amilo Pro 3515 nu reusesc de nici o culoare sa setez
wireless-ul, sub FEDORA 8.
Net-ul plinge rau de tot, pe tema asta, multi au problema asta, nu numai eu.
Cu alte distributii, exemplu Mandriva-2009.1 am reusit bine merci sa
configurez, sub FEDORA 8 nici pomeneala. In dmesg zice:
ADDRCONF(NETDEV_UP): wlan0: link is not ready
Ce sa insemne asta ???
Pentru multe motive, sunt nevoit sa lucrez cu FEDORA 8, so, va rog un ajutor,
aplicabil acestei distributii !!
Stiti vreu tool altul decit cel din distributie care sa ma ajute ??
Va multumesc.
Mihai
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug