Count me too ;o) da' numa cu juma de norma ca acu' in compu' meu coexista
pashnic shi temporar 2 hdd, unu' cu geamuri (dezvoltare aplicatzie in delphi ptr.
nevasta...) shi altu' cu "pinguinu' cu stelutza" (prietenii shtiu de ce...).
Tiberiu "Waiting for Kylix" Atudorei
---
Send e-mail to '[EMAIL PROTECTED]' with 'unsubscribe rlug' to
unsubscribe from this list.
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Tiberiu Atudorei
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Arny
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Diana Cionoiu
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Tiberiu Atudorei
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Ciprian Niculescu
